BANER-Konstantynw.jpg

BACHATA

Bachata jeste tańcem, który powstał i pierwotnie ewoluował na wiejskich i rolniczych terenach Dominikany, jednakże jego sensualna odmiana narodziła się w Hiszpani. Bachata tańczona była przede wszystkim na koniec dnia pracy przez mało zamożnych mieszkańców wyspy. Pewnie dlatego w niektórych częściach Dominikany słowo "bachata" oznacza "zabawę", "imprezę". Bachata wykazuje pewne podobieństwo do inncyh tańców latynoamerykańskich zwłaszcza do cha-cha. 

Co charakteryzuję ten rodzaj tańca? Na pewno bliski kontakt partnerów, zmysłowy ruch bioder i romantyczna muzyka. Krok podstawowy jest prosty do opanowania a płynność ruchów i zmysłowość jaka mu towarzyszy sprawia, że ogląda się go z przyjemnością. 

Na kursie nauszysz się kroku podstawowego, obrotów oraz takich elementów jak wychylenia, technika prowadzenia partnerki, ruchu bioder oraz klatki. Pracować będziemy także nad postawą w tańcu oraz izolacjami poszczególnych częsci ciała. Na każdych zajęciach oprócz pojedyńczych figur nauczysz się także krótkich choreografii, które łatwo wykorzystasz potem na imprezach w rytmie latino. 

Bachata podbija nie tylko kraje południowej Europy, gdzie znana jest dzięki dominikańskim emigrantom, ale także cały świat. Coraz częściej tańczona jest na wielu imprezach, kongresach i festiwalach. Jeśli chcesz poznać tajniki zmysłowej bachaty nie czekaj! Kurs dedykowany jest wszyskim osobom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem oraz dla tych, którzy pierwsze kroki w stylach latinoamerykańskich mają już za sobą. Energiczna bachatowa muzyka na pewno porwie do tańca każdego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.


  PrzeładujUzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych promujących towary i usługi Administratora.

    Tel:
    +48 791 766 766

 

    E-mail:
    [email protected]

 

    Adres:
    ul. Łódzka 6 (2 piętro)
    Konstantynów Łódzki