BANER-Konstantynw.jpg

Letni Obóz Taneczny 2019

CENA: 1550 PLN
TURNUS I: 21.07 - 31.07.2019

                        

Active Movement ma zaszczyt zaprosić na kolejną odsłonę LETNIEGO OBOZU TANECZNEGO. 
Wspaniały ośrodek: 2 baseny, sale taneczne z lustrami, świetlica z bilardem, tenisem stołowym, piłkarzykami, zaplecze rekreacyjne, boisko sportowe, niezastąpiona kadra oraz goście specjalni z najwyższej półki to tylko część atrakcji jakie mamy dla Was w tym roku.

W trakcie pobytu m.in. codzienne zajęcia taneczne, obozowy turniej tańca, „Mam talent”, gry i zabawy w terenie, kąpiele w basenie, ognisko z kiełbaskami, piesze wycieczki oraz biegi kondycyjne po okolicy, zawody sportowe, wybory Miss i Misstera, dyskoteki.

MIEJSCE: 
Dom Wczasowy JĘDROL
Suche 60a
34-520 Poronin 
https://www.dw-jedrol.pl

TERMIN: 21.07. 2019r. – 31.07.2019r. 

ŚWIADCZENIA:
- Transport – autokary klasy turystycznej 
- Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5,6 - osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
- Wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek)
- Opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i instruktorskiej
- Ubezpieczenie NNW
- Realizacja programu, codzienne zajęcia taneczne z zaproszonymi gośćmi
- Dostęp do profesjonalnych sal tanecznych z lustrami oraz innych obiektów na terenie ośrodka

CENA: 1550 PLN
350zł - zaliczka przy zapisie do 31.03.2019r.

500zł - rata do 30.04.2019r.

700zł - rata do 20.06.2019r.

GWARANCJĄ MIEJSCA JEST WPŁATA ZALICZKI
• Zaliczka w wysokości 350 zł jest gwarancją rezerwacji miejsca i w przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu nie podlega zwrotowi.
W/w kwoty zostaną wpłacone przez uczestnika letniego obozu tanecznego gotówką u organizatora lub na konto (podane w mailu wraz z dokumentami)

Przy zapisie otrzymają Państwo umowę oraz kartę kwalifikacyjną uczestnika. 

KONTAKT I ZAPISY:
tel. 791 766 766 / tel. 509 331 018 
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz obóz skierowany jest do dzieci i młodzieży (od 6 lat)  o różnym stopniu zaawansowania.
Nasza Kadra to posiadający kwalifikacje instruktorzy oraz wychowawcy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Gwarantuje to wysoki poziom prowadzonych zajęć, jak i bezpieczeństwo Naszych podopiecznych i pełne zadowolenie rodziców/opiekunów. 

Uczestnicy Naszego obozu będą podzieleni na grupy ze względu na wiek oraz stopień zaawansowania. 
Oprócz codziennych zajęć tanecznych i zorganizowanych zajęć sportowych, dzieci będą mogły skorzystać z atrakcji ośrodka oraz brać udział w codziennych wieczornych animacjach przygotowanych przez kadrę. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej pracy i zabawy!!!
Każde dziecko wróci od nas docenione, pełne energii, zmotywowane do pracy przez następny rok oraz co najważniejsze z uśmiechem :)


Co ważne: obóz zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty i spełnia wszelkie wymogi z tym związane. Kadra posiada wymagane kwalifikacje, a Szkoła Tańca Active Movement wpis do ewidencji organizatorów turystyki i wymaganą gwarancję turystyczną. Bezpieczeństwo jest dla Nas bardzo ważne. 


DOM Wczasowy JĘDROL, Suche Poronin. Ośrodek położony jest w sąsiedztwie lasu i potoku. Zaledwie 6 km od Zakopanego. Zapewniamy świeże powietrze, spokój, wspaniały wypoczynek i niezapomniane wrażenia. Obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie szlaku turystycznego z Suchego na Gubałówkę. Ośrodek oferuje: noclegi - pokoje z łazienkami i TV, wyżywienie - domowa kuchnia, dostęp do Internetu poprzez WIFI oraz komputer stacjonarny w pensjonacie, basen wewnątrz budynku oraz drugi zewnętrzny, świetlicę z TV, disco, ping pong, bilard, duży teren z możliwością grillowania, leżakowania, miejscem do zabaw dla dzieci, boiska: siatkówka, koszykówka, ogniska, wspaniałą atmosferę i spokój, profesjonalne sale taneczne 
z lustrami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.


  PrzeładujUzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych promujących towary i usługi Administratora.

    Tel:
    +48 791 766 766

 

    E-mail:
    [email protected]

 

    Adres:
    ul. Łódzka 6 (2 piętro)
    Konstantynów Łódzki